календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Лавреньовка навчає мистецтву онлайн

06.10.2020

З початком нового навчального року традиційно розпочала свою роботу і культурологічна медіастудія «Мистецтво у просторі і часі», що вже понад десять років працює у відділі мистецтв ХОБЮ ім. Б.Лавреньова.

За ці роки працівники відділу відкрили дивовижний світ мистецтва для старшокласників багатьох шкіл і ліцеїв міста та області. 

Цього разу гостями бібліотеки стали старшокласники Херсонської загальноосвітньої школи №55.

Розпочали новий сезон медіастудії  одиннадцятикласники, які в режимі онлайн , за допомогою технологій Zoom підсумували свої знання, отримані при вивченні мистецтва Античності, знайомлячись із відеомистецькою презентацією «Мистецтво античності – колиски європейської цивілізації».

Завідувачка  відділу Юлія Калмикова звернула увагу учнів на особливості грецького та римського етапу розвитку мистецтва. Познайомила присутніх з шедеврами давньогрецьких скульпторів Фідія, Мирона, Поліклета, Праксителя, які продовжують захоплювати людство,  ордерною системою в архітектурі, яку використовують і донині, передала  ту  жагучу віру римлян в свою особливу місію, що втілилась в грандіозні форми в архітектурі, скульптурі, зручній і розумній організації життя (перший водопровід, каналізація, бані та житло для бідних і багатих і т.ін.).

 

 Дев’ятикласники цієї  ж школи, відкрили  для себе творчість імпресіоністів. Переглянувши  відеомистецьку презентацію «Імпресіонізм: краса миті, що спливає», учні  дізналися про творчість  французьких художників Клода Моне, Каміль Піссарро, Огюста Ренуара та інших, які працювали в цьому напряму в мистецтві і в своїх картинах прагнули передати безпосереднє враження від середовища, що їх оточує, створюючи засобами живопису ілюзію світла і повітря.

 

Тож, сподіваємось на нові зустрічі у культурологічній медіастудії, та вивчаймо мистецтво разом!
 


X