календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Літо на Книжкових островах

02.07.2020

У самий розпал літа працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А Лавреньова підготували виставку-настрій  «Літо на Книжкових островах». Під час відпусток та канікул — чому б не приділити трохи часу читанню? Виставка пропонує читачам незабутні мандрівки, знайомство з химерними персонажами та супергеройські комікси.

Справжня мандрівка – це не тільки рух з точки «А» в точку «Б», це ще й досвід, який дарує шлях від тебе-колишнього до тебе-майбутнього. Мандрувати можна пішки чи автомобілем, літаком чи пароплавом, далекими континентами чи коридорами власного дому. Головне – аби вона стала для тебе такою особливою, як для героїв цих книжок: «Небезпечні мандри» Р. Адамса, «Навколо світу за 80 днів» Ж. Верна, «Хлопчик, який переплив океан у кріслі» Л. Вільямсон та ін.  Тож, занурюйтесь в атмосферу пригод у розділі «Незвідані землі» і, можливо, це стане поштовхом для власних.

Для багатьох людей графічні історії – щось на зразок мультфільмів або серіалів, продовження яких чекаєш з нетерпінням, але вже не перед екраном, а в книжковому магазині. Якщо ви цінуєте романи, відтворені художниками, пошукайте найкращі комікси для себе на наших полицях. Перед вами порція популярної у світі графічної літератури у розділі «Графічні острови»: серія «Ліга справедливості», комікси відомого письменника-фантаста Ніла Геймана, а також маловідомі, на які варто звернути увагу: «Хто викрав «Мону Лізу»?» Дж. Стілтон, «Артемис Фаул» Й. Колфер.


X