календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Захоплюючий твір, від якого неможливо відірватися

21.05.2020

Продовжуючи цикл онлайн-годин "Читання з гідом", бібліотекарі читального залу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова цього разу запропонували курсантам МК ХДМА, студентам ХКЕПК, які  перебувають на дистанційному навчанні, та користувачам книгозбірні  роман сучасної української письменниці Вікторії Гранецької — «Мантра-омана». Дебютна книга свого часу принесла авторці перемогу на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2011».

 У юнаків була можливість познайомитися з творчим доробком Вікторії Гранецької, у якому на сьогодні -  чотири романи, збірка неримованих поезій «Спротив речей» та концептуальна книга оповідань «Reality Show/Magic Show». 

У соціально-психологічному романі «Мантра-омана» вибагливо переплетені містика у стилі Кінга та глибокий психологізм Дашвар. Головна героїня Єва зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вона живе лише для власного задоволення. Єдине, що не вписується в стиль її життя — сни. Щоночі до неї приходить таємничий Ловець Снів і умовляє стрибнути з даху. Та сліди від його пальців залишаються і після пробудження Єви. Тільки смерть і воскресіння» дозволяють зрозуміти, чому її теперішнє життя стало беззмістовним — колись вона була іншою, палко кохала. Але рідна мати зробила все, щоб розлучити її з коханим. Він не пережив тої втрати... Тепер Єва повинна спокутувати цей гріх.

Книга «Мантра-омана» заслужила схвальні відгуки як критиків, так і читачів. Одним словом, неймовірно захоплюючий твір, від якого неможливо відірватися. Тож, читайте і отримуйте насолоду!


X