календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Виставка нових надходжень «Тримай! Новинка!» в обласній бібліотеці для юнацтва

02.03.2020

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова підготував для читачів виставку нових надходжень «Тримай! Новинка!». Тут ви знайдете нові книги, які надійшли до відділу абонемента останнім часом, досить різноманітні за тематикою, від дитячої художньої літератури до дорослої мотиваційної.

Самовдосконалення і саморозвиток – це саме ті аспекти нашого життя, які роблять нас впевненіше в собі.  В розділі «Не забувай про розвиток»  підібрані книги дуже різні, але такі, що будуть цікаві абсолютно кожній людині. Серед них:  Д. Бернетт «Наш дивакуватий мозок» - розповідь  невролога про те, що відбувається у вашій голові; Д. Гоулман «Емоційний інтелект» - книжка, яка змінює уявлення про те, що означає бути розумним; видання для любителів математики, алгебри, фізики та інші.  Молоді батьки знайдуть тут цінні поради щодо виховання дитини: Д. Карпачов «Як дати дитині все без грошей і звязків»; А. Гресь «Що робити, якщо…?» про ситуації, які можуть трапитися з дитиною в школі;  Л. Петрановська «Таємна опора», 

У  розділі «Є що почитати» ви відкриєте для себе новинки сучасної художньої літератури з усього світу, гучні бестселери, популярні книги відомих українських  та зарубіжних письменників, екранізовані твори. На вибір читачів: М. Кідрук «Заради майбутнього», В. Шкляр «Чорний ворон», А. Кокотюха «Багряний рейд», Ю. Винничук «Нічний репортер», Т. Пратчетт «Морт», Д. Кіз «Доторк», Дж. Варга «Моє сердце й інші чорні діри», Д. Каррізі «Ловець невинних душ» та інші.

Є також цікавий розділ і для маленьких читачів – «Kinder новинка». Тут, насамперед привертають увагу серія книг Д. Кінні «Щоденник Слабака» та  книжки про кроликів-супергероїв «Орден лицарів. Привид з минулого» - молодого автора Романа Крижанівського. Радимо  батькам обрати для сімейного читання повість Н. Геймана про неймовірну історію тата, який вийшов по молоко і зустрів на своєму шляху захопливі пригоди  з піратами, динозаврами, поні-вампірами та мандрівками в часі або невигадані історії П. Треверса «Меррі Поппінс від А до Я».

Приходьте в бібліотеку разом з дітьми і друзями! Знайомтеся з новими книгами й читайте їх! І Ви неодмінно отримаєте задоволення від того!
 


X