календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова презентувала новий краєзнавчий довідник

26.02.2020

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова відбулася презентація нового видання із серії «Ми –українці», що має назву «Історія Херсона в нових назвах вулиць».

На заході були присутні десятикласники ЗОШ № 55, бібліотекарі навчальних закладів, представник фонду громади міста «Захист» та херсонці, які цікавляться історією рідного міста. 

Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу книгозбірні Наталя Попова  розповіла про те, що на створення довідника надихнули запити читачів, познайомила зі структурою видання та найбільш цікавими особистостями, на честь яких перейменовані вулиці і площі Херсона.

Почесним гостем заходу був голова громадянської організації «Українська Єдність» Ігор Кравець, завдяки фінансовій підтримці якого став можливим вихід довідника «Історія Херсона в нових назвах вулиць» друком. Він наголосив на тому, що таке видання буде корисним не тільки мешканцям Херсона, а й гостям та туристам, які відпочиватимуть на Херсонщині; допоможе молоді пізнати історію свого рідного міста, навчить пишатися та  більше любити його. На презентації також був присутній капелан отець Максим – голова Всеукраїнської громадської організації «Побратими України».

 

Оскільки довідник вийшов малим тиражем (100 прим.), то невелика його частина потрапить тільки до бібліотек навчальних закладів Шуменського мікрорайону, бібліотек Херсонських аграрно-економічного  та Херсонського державного університетів, музею історії ХДУ та декілька примірників буде подаровано приватним особам - читачам книгозбірні.

  

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку, щоб познайомитись з довідником «Історія Херсона в нових назвах вулиць», або з його електронним варіантом на сайті книгозбірні за посиланням.


X