календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Книжкова виставка-настрій «Миттєвості кохання»

12.02.2020

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова підготував для читачів виставку-настрій «Миттєвості кохання». 

На превеликий жаль, День Святого Валентина раз на рік, а от романтичний настрій та стан закоханості хочеться відчувати щоденно. А що краще за все нам у цьому допоможе? Вірно! Найкращі книги про кохання, в яких описані ніжні та дуже красиві історії! І саме вони розташувалися у розділі «Бестселери про кохання»: «Ребекка» Д. Дюморье, «Англійський пацієнт» М. Ондатже, «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка» Ф. Флегг та ін.

У розділі «Кохання у кадрі» представлено  екранізовані книги: «За п’ять кроків до кохання» Р. Ліппінкотт, серія романів «50 відтінків» Е. Л. Джеймс, «Ніжність» Д. Фенкінос та багато інших. Але! Перш ніж подивитись  фільми з цього списку, вам неодмінно треба прочитати книги, що лягли в їх основу. Це дасть простір вашій уяві і ви зможете самостійно придумувати образи головних героїв та сприймати написане так, як розумієте саме ви. 

Від перших поцілунків до першого зізнання, від пристрасті до ненависті, від комедії до трагедії — пропонуємо вашій увазі добірку найцікавіших підліткових повістей та романів про найсокровенніше, про перше кохання. Кохання, що може приносити радість і біль, спонукає творити та нищити, мріяти й зневірюватися, розкрито  у розділі «Підліткова Love Story»: «Я закохалася» М. Морозенко, «Зелені мартенси» Й. Ягелло, «Солоні поцілунки» О. Купріян та інші. 

Тож, якщо ви ще не віднайшли свій романтичний настрій, вам саме до нас!
 


X