календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Бібліотека – відкритий світ інформації

12.11.2019

У межах Тижня першокурсника «Знайомтесь - юнацька» у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова відбувся День інформації  «Бібліотека – відкритий світ інформації».

Першими до книгозбірні завітали студенти 1-го курсу Херсонського державного аграрного університету. Працівники інформаційно-бібліографічного відділу запропонували ранковим гостям взяти участь у бібліотечно-морському квесті «Подорож океаном інформації».

  

Чотири команди на чолі з капітанами-бібліотекарями пройшли увесь шлях кількома «морями», на які перетворилися відділи обслуговування, а також побували на «Острові Привітань». А ще, перш ніж виконати завдання, гравцям необхідно було відшукати в безмежному Океані Інформації Віртуальні рифи,  Краєзнавчу протоку, острів Виставковий, Галерейні скелі, Комп’ютерну бухту, Словникову протоку і, звісно ж, острів Письменників. Усі «мандрівники» успішно подолали свій маршрут, жодного разу не потрапивши на «мілину». 

 

Як завжди, гра-подорож завершилась фінальною морською вікториною, а команда-переможниця традиційно отримала солодкий подарунок. 

Фахівці читального залу для студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу провели інформ-дайджест «Феномен інформації: цікаві факти про дані». Бібліотекарі запропонували молоді обговорити таку важливу тему, як захист персональних даних та цифрова безпека. Спілкувалися також про актуальні проблеми: секстинг та онлайн-грумінг. На завершення сертифікований спеціаліст з інформаційної безпеки з Німеччини ексклюзивно онлайн дав поради із захисту персональних даних.

  

Відділ абонемента запропонував першокурсникам Херсонського професійного ліцею харчової промисловості відеохвилинку «ІнформАБЕТКА для студента», яка розкрила основні поняття та терміни, пов’язані з інформацією. Ліцеїсти дізналися про таке: інформаційна  інтервенція, інформаційна грамотність, синдром інформаційної втоми,  фактори, що визначають інформаційне суспільство, захист інформаційно-телекомунікаційних систем та ін. Також пригадали статті Конституції України, які регулюють права на інформацію та її захист для усіх громадян країни.  

 

Працівники відділу мистецтв завітали до студентів кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету. Вони розповіли першокурсникам про історію бібліотеки, її діяльність та проекти, залучитись до яких може кожен бажаючий. Зацікавила молодь інформація про бібліотечні фонди, широкий вибір  видань з мистецтв та дизайну, цікаві  виставки творчих робіт та зустрічі з неординарними особистостями. Тож, сподіваємось, студенти відгукнуться на запрошення завітати до бібліотеки і стати її читачами.

 


Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі
X