До Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова завітали слухачі курсів підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти – вчителі початкових класів та вихователі груп продовженого дня шкіл області та м. Херсона.
Щоб познайомити зі своїми напрацюваннями, поділитися ідеями для співпраці бібліотеки з навчальними закладами, працівники книгозбірні підготували для педагогів різноманітну, насичену програму.
Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Наталя Попова запропонувала вчителям огляд краєзнавчих видань бібліотеки, що вийшли друком впродовж останніх десяти років. Докладніше вона зупинилася на проблемах створення довідників, бібліографічних покажчиків та пам’яток читачеві з краєзнавства Херсонщини, а також порадила, де на сайті книгозбірні можна знайти та роздрукувати ці видання.
Працівники відділу абонемента презентували нову книжкову виставку - заклик «Сучасний автор! Сучасна книга!» та розповіли гостям бібліотеки про фонд відділу, спрямованими на популяризацію читання проєктами та програмою «Читання для всіх і кожного», в межах якої відділ проводить різнопланові масові заходи та організує книжкові виставки.
У читальній залі вчителі не тільки познайомилися з планами роботи книгозбірні, а й стали учасниками пізнавально-розважальної програми для учнів ЗОШ №55 ковчег історій «Шлях славетних козаків».
Відділ мистецтв вразив гостей виставкою творчих робіт старшого викладача кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій Херсонської академії неперервної освіти Вікторії Мусієнеко. Завідувач відділу Юлія Калмикова розповіла про інноваційну та проєктну діяльність відділу, зокрема про роботу ART-агенції «Дивоквіт» та запросила педагогів до співпраці. Та найбільше сподобалась вчителям слайдова презентація головного бібліотекаря відділу Ольги Коваленко «Використання інтерактивних форм пізнавально-розважального характеру в роботі з читачами». Педагогам-практикам було цікаво більш детально обговорити тонкощі театралізованих дійств, дізнатись про креативні та творчі задумки.