календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Виставка-хіт «КнигоХвиля ТОП 50»

16.09.2019

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова підготував  виставку-хіт «КнигоХвиля ТОП 50». Запрошуємо  читачів до подорожі у світ найпопулярніших жанрів – фентезі,  детективів, любовних романів, книг для саморозвитку, літератури для підлітків. 

Не знаєте, що почитати  про любов?  У розділі «10 найкращих романів» пропонуються  найвідоміші бестселери про любов і пристрасті, дія яких відбувається в наш час, та які вже стали класикою жанру: Д. Грін «Винні зірки»,  Д. Мойєс «До зустрічі з тобою», І. Роздобудько «Ґудзик-2», Н. Спаркс «Записник» та ін. Ну, а чільне місце на полиці займає роман "Гордість і упередження" Джейн Остін, який давно увійшов в історію літератури. Важко повірити, але цій книзі вже більше двохсот років, але вона так само захоплює і хвилює читачів, як і колись!

Любите фантастику? Ми зібрали для вас у розділі «Фантастична 10» найкращі книги - шедеври світової фантастики і фентезі. Тут ви знайдете улюблених авторів та тих, чиї твори ще не читали: Н. Гейман «Американські боги», Джордж Р. Р. Мартін «Гра престолів», Д. Оруелл «1984», Сапковський «Відьмак» та інші. Дивовижний фантастичний і містичний світ зі своїми законами відкривають книги Марини і Сергія Дяченків «Дика енергія».

Бажаєте стати учасниками розслідування злочинів? У цьому вам допоможе розділ «10 найвідоміших детективів», що пропонує твори таких визнаних майстрів жанру, як А. Крісті, Д. Х. Чейз,  С. Ларссон, Г. Флінн, Д. Робертс, Ю. Несбьо та інші.  

Шукаєте шляхи для самовдосконалення і розвитку особистості? Ви можете знайти у розділі «Best10 для саморозвитку» видання, що подарують вам можливість втілити усі найзаповітніші мрії та розкрити власний потенціал наповну. С. Джобс, В. Франкл, М. Кондо, М. Менсон, Б. Трейсі та ін. написали книги, які не просто навчать вас удосконалюватися та розвиватися в найрізноманітніших напрямках, а й надихнуть бути собою, любити та цінувати себе. 

Для наших юних читачів на виставці є розділ  «10 книг для підлітків» - добірка творів популярних сучасних письменників, серед яких С. Гридін, М. Зусак, А. Левкова та багато інших.  А також  роман В.Рот «Дивергент», головна героїня якого постає перед складним життєвим вибором і переживає жорстокі випробування. Якою буде розв'язка, знають ті, хто бачив однойменний кінофільм. Однак про усі нюанси, тонкощі, пристрасті і таємниці дізнаються лише ті, хто зробить рішучий крок – прийде в бібліотеку і прочитає захоплюючу книжку.


X