календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

«Книгомандри» з Василем Кузаном та Анатолієм Кичинським

18.07.2019

Мандрівки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова в межах літературного туру Херсонщиною «Книгомандри» тривають. 17-18 липня  відбувалися зустрічі з Василем Кузаном та Анатолієм Кичинським.

Василь Кузан – поет із Закарпаття, прозаїк, літературознавець, голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, засновник літературної агенції «Зілля», премії Ордену Карпатських Лицарів та літературного фестивалю «Карпатський Пегас». Автор 22 поетичних книжок, сенсаційного роману «Експрес-наречений» та понад сотні текстів пісень, які виконують народні артисти України. Його твори перекладені французькою, англійською, німецькою, іспанською, угорською, російською мовами.

Анатолій Кичинський – херсонський поет та художник, знаний по всій Україні, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Має в доробку 18 поетичних книжок, вірші автора покладені на музику відомими українськими композиторами. Також Анатолію Кичинському належать переклади грузинських, угорських, єврейських, білоруських та російських авторів. 

Першого дня в Херсоні творча імпреза зібрала поціновувачів українського слова та поетичного жанру в обласному Палаці культури. Василь Кузан згадав про своє знайомство з Херсонщиною, поділився спогадами про перші кроки в літературі, прочитав деякі поезії, розповів про історію створення роману «Експрес-наречений» та зачитав уривок з нього, зачарувавши всіх щирістю і почуттям гумору. Учасникам зустрічі було цікаво дізнатися про творчі проекти пана Василя, тож йому довелося відповідати на численні запитання аудиторії. 

 

Анатолій Кичинський підтримав розмову, доповнюючи розповідь Василя Кузана  історіями та жартами. Як завжди, майстерно декламував свої чарівні поезії з книг та на замовлення аудиторії. А представлені в залі картини митця додали творчій імпрезі настрою та піднесеної атмосфери. Спілкування херсонців з двома поетами вийшло напрочуд теплим та органічним.

 

Другого дня «Книгомандри» завітали до Каланчацької центральної бібліотеки. Зала книгозбірні була переповнена бажаючими зустрітися з майстрами поетичного слова. Деколи жартівливі, а деколи серйозні оповідки та поетичні читання авторів викликали багато емоцій та вражень у присутніх. Автограф-сесія після заходу перетворилась на жваве спілкування з автографами та фото на згадку про зустріч.

   

Запрошені на зустріч військовослужбовці отримали від Каланчацької ЦБС в подарунок книжки сучасних українських письменників.

Під час творчої імпрези двох письменників учасники почули гарну українську мову, насолоджувалися чудовою поезією.

«Книгомандри» тривають! Попереду багато нових імен та відкриттів!  Слідкуйте за анонсами та долучайтеся!