календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Вивчаємо Конституцію в бібліотеці

27.06.2019

Напередодні Дня Конституції в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова за участю фахівців Головного територіального управління юстиції в Херсонській області  для вихованців Херсонського дитячого оздоровчого центру «Юнга» проведений квест  в межах правоосвітньої акції «Херсонська юстиція – дітям».

Юні учасники квесту, отримавши маршрутні листи та обравши капітанів команди, вирушили на пошук поважної пані, яку викрали жахливі монстри. Під час квесту на кожному пункті зупинки на школярів чекали цікаві завдання, які вони  з легкістю виконували, показуючи, що відмінно знають свої права та обов`язки.

В решті-решт викрадену поважну пані  було  знайдено і нею виявилась Конституція України. Після закінчення квесту кожен учасник отримав тематичні розмальовки від Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

А в читальній залі на дітей чекав перегляд літератури «Стабільність Конституції – стабільність держави» та розповідь бібліотекарів про першу конституцію Пилипа Орлика, яка була написана задовго до конституції Сполучених Штатів Америки; про нелегкий шлях, пройдений нашою державою від конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України тощо. 

Нова форма співпраці бібліотекарів і правознавців виявилась цікавою і пізнавальною для дітей, дала можливість весело провести час в бібліотеці й отримати нові знання про права і обов’язки громадян України.

Правоосвітній захід став складовою проекту бібліотеки «Комунікативна платформа «Діємо разом»».