календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Виставка-вернісаж «Перехрестя жіночих доль»

07.03.2019

До Міжнародного жіночого дня у відділі абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова організована книжкова виставка-вернісаж «Перехрестя жіночих доль».

Цей святковий день несе у світ ніжність і красу, а все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язані з жінкою. Виставка пропонує читачам справжню галерею неповторних, яскравих жіночих образів і доль.

Книги в розділі «Жінки в історії» присвячені славетним і видатним жінкам, знаним усією світовою спільнотою.  Цариця Египту Клеопатра, імператриця Катерина ІІ, акторка Мерлін Монро, письменниця Агата Крісті залишили помітний слід в історії завдяки своїм кращим якостям - розуму, енергії, силі волі, таланту і, звичайно ж, жіночій чарівності.

Розділ «Відомі українки» представляє плеяду надзвичайно талановитих жінок, чия творчість втілює самобутність і духовність українського народу. Це поетеси Леся Українка та Ліна Костенко, художниці Катерина Білокур та Марія Приймаченко,   акторки Марія Заньковецька і Ада Роговцева та ін.

З художніми творами, у яких змальовані незабутні жіночі образи, знайомить розділ «Жіночі голоси в літературі». Читачів захоплять повість «Роксоляна» Осипа Назарука про вродливу українську дівчину, що полонила серце молодого султана Сулеймана; роман  Святослава Воеводіна «Ратник княгини Ольги» про мудру та справедливу правительку Київської Русі;  а ще книги Марії Матіос, Люко Дашвар, Вальтера Скотта тощо. 

У розділі «Як кохають жінки» розміщені історії, написані жінками про жінок, які були коханими, красивими, ніжними та неперевершеними:  «Как влюбиться без памяти» С. Ахерн, «Женщины как женщины» А. Андрейчикова, «Есть, молиться, любить» Е. Гілберт, «Сіль для моря» А. Нікуліної  та ін. 

Завітайте в бібліотеку, виставка-вернісаж «Перехрестя жіночих доль» подарує вам весняний настрій і цікаве читання!