календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Веб-квест «Літературне русло Херсонщини» створили у Лавреньовці

26.02.2019

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова  підготувала і  розмістили на своєму сайті web-квест  «Літературне русло Херсонщини» з нагоди 60-річчя заснування Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України.  

Всі ми звикли, що віртуальний квест розрахований на індивідуальне дистанційне виконання, але бібліографи книгозбірні вирішили випробувати на практиці саме командне online-змагання в бібліотеці, аби познайомити  школярів з  творчістю письменників Херсонщини. 

Це перший web-квест, який проводиться у  книгозбірні саме у такому форматі, тому  учні 9-А класу  ЗОШ № 55  стали  нашими першовідкривачами.

Чотири команди   –  «Юзери», «Хакери», «Геймери» та «Блогери» були запрошені до різних відділів бібліотеки, де протягом однієї години мали виконати на комп’ютерах усі завдання. Варто зазначити, що для того, аби команди почувалася більш впевнено, їх   підтримували координатори-бібліотекарі.    

Квесторам необхідно було пройти три етапи гри. На першому та другому етапах поступово складали слова по одній літері після кожного виконаного завдання, а на третьому розгадували десять прізвищ майстрів слова, прихованих у нетрях online-кросворду «Письменники Херсонщини»

Учні дізнались про письменників-краян Анатолія Кичинського, Василя Загороднюка, Таїсію Щербу, Миколу Братана, Олега Олексюка, Леоніда Марченка, Василя Мелещенка, Анатолія Марущака, Валерія Кулика та інших. А ще ознайомились з інформаційними ресурсами бібліотек міста та оволоділи знаннями і навичками роботи з електронними каталогами.      

Гравці успішно впоралися з пропонованими завданнями і результати відповідей під своїм нікнеймом надіслали на електронну адресу інформаційно-бібліографічного відділу книгозбірні. Перемогу виборола команда «Юзерів», яка впоралась із завданням за 38 хвилин (з відведених 60). 

Web-квест показав, що  пошук-змагання у віртуальному просторі - це цікаво та  весело! І для того, щоб відкривати для себе щось нове, варто відвідати бібліотеку в компанії друзів.

Усіх бажаючих позмагатись запрошуємо сюди