календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ти без мене – не ти, я без тебе – не я…

14.02.2019

До найбільш романтичного свята року – Дня Святого Валентина працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова презентували книжкову виставку-експозицію  «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я…».  

Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди юним, прекрасним, завжди новим, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів...

Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи і стосунки з батьками, розваги і хобі… Тонко описані, багатогранні, сповнені гумору та справжніх емоцій історії можна знайти у розділі  для підлітків «YOU & ME»: «Чат для дівчат», «Йорген+Анна=любов» В. Йорт, прозобукет «Така любов», «Я закохалася» М. Морозенко,  «Рубінова книга» К. Гір та ін. 

У розділі «Кохання чарівні сторінки» представлені любовні  романи сучасних українських письменників. Твори «Покров» Л. Дашвар, «Тому, що ти є» Д. Корній, «Мелодія кави в тональності сподівання» Н. Гурницької  сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра і сподівання на краще. Книжки із серії «Теплі історії» розкажуть про різних людей, про ніжні чи розпачливі зізнання в почуттях; змусять і весело посміятися, і замислитися, а деякі – зворушать до сліз.

Віднайти неймовірні історії кохання, від класики до сучасності, допоможе розділ «Так ніхто не кохав…».  «Тріумфальна арка» Е. М. Ремарка, «Джейн Ейр» Ш. Бронте, «Червоне та чорне» Стендаля, «Майстер і Маргарита» М. Булгакова, «Зимова казка» М. Хелпріна, «Енн із Острова Принца Едварда» Л-М. Монтгомері, «Перш ніж ти підеш»  К. Свотмен та інші занурять читачів у світ цього таємничого та вічного почуття.

Тож, чекаємо на Вас у відділі абонемента!