календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Бібліотека ім. Б.А.Лавреньова ділиться досвідом з педагогами

29.01.2019

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова продовжує плідну співпрацю з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Темою спілкування фахівців читального залу зі слухачами курсів підвищення кваліфікації – вчителям біології, екології та основ здоров’я  стало «Виховання екологічної культури та формування навичок здорового способу життя у молоді: з досвіду роботи Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова».

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова активно працює в сфері виховання екологічної культури та формування навичок здорового способу життя у молоді. Спікер представила декілька цікавих форм роботи з цього напряму: екологічний майданчик «Зелений кінотеатр» - спільний проект з  Центром  дитячої та юнацької творчості; дівочий клуб «Камея»; еко-урок «Доля планети в твоїх руках»; еко-квест «Бережімо нашу Землю»; майстер-класи з танців та йоги, уроки самооборони.

Разом з фахівцями науково-педагогічної бібліотеки КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» бібліотекарі запросили педагогів до дискусії «Чи безпечний здоровий спосіб життя?».

Дотримання принципів здорового способу життя, прагнення до фізичної активності – позитивна тенденція в молодіжному середовищі, проте останнім часом спортивні захоплення української молоді  стають дедалі екстремальнішими. Слухачі курсів дізналися про сучасні види спорту – тріал, трікінг, паркур та ін., фанати яких ризикують отримати тяжкі травми. Бути екстремалом модно, і левову частину екстремалів-аматорів складають підлітки, які не мають відповідної підготовки. 

Разом бібліотекарі і педагоги шукали відповідь на питання: чому підлітків так приваблює екстрим, як навчити молодь відповідально ставитися до свого здоров’я та життя.

Після дискусії її учасники висловили думку, що отриманий матеріал стане гарною темою для обговорення на уроках основ здоров’я та класних годинах. 


X