календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

«Стімпанкова» зустріч молодіжної літературної кав'ярні ЛітTERRA

22.12.2018

22 грудня у читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова було драйвові і кавово, адже на заключну у цьому році, «Стімпанкову» зустріч зібралися завсідники  молодіжної літературної кав'ярні ЛітTERRA.

Разом з господинею кав’ярні Юлією Майстренко гості поринули у вікторіанську епоху та жанр стімпанк: у рубриці «Книжка до кави» познайомилися зі знаковими книжками цього жанру, а у рубриці «Цікаво про каву» досліджували традиційну англійську чайну церемонію доби королеви Вікторії.

У рубриці «Спеціальний гість» спілкувалися  з режисером та автором предметів інтер’єру  у стилі стімпанк Олександром Юдіним.

 

Разом з Петром Горбуновим у рубриці «Сторінки історії» говорили про історію як науку та визначали, на що спиратися у вивченні цієї науки.

Музичні подарунки від Олекса Рунди та гурту «LINROCK» додали особливої атмосфери зустрічі, а «Співання по колу» згуртувало присутніх і нагадало улюблені пісні.

  

Як завжди, смакували запашною кавою марки La Semeuse від кав’ярні «Дон Марко».А ще писали експромти, грали в «Несправний телефон» і обговорювали кінострічки у жанрі стімпанк.

  

Зустріч була напрочуд атмосферною та надихаючою!

 

Молодіжна літературна кав'ярня ЛітTERRA вітає усіх з прийдешніми святами і чекає у гості наступного року!

Фото Віктор Братан та Альона Мовчан