календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

День інформації «Світ у руках молодих»

13.11.2018

У межах Тижня першокурсника «Знайомтесь: юнацька бібліотека» у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова  відбувся День інформації «Світ у руках молодих», приурочений до Всесвітнього дня молоді. 

  Учням Білозерського професійно-технічного училища № 6 бібліотекарі запропонували екскурсію відділами книгозбірні та низку різноманітних заходів.

Інформкоктейль «Молодіжний Fresh» познайомив першокурсників із добіркою фактів про внесок молоді у розбудову і захист України, молодіжні ініціативи,  наукові і мистецькі проекти. Бібліотекар звернув увагу учнів на досягненнях українських спортсменів та музикантів, в тому числі й наших земляків. Всі бажаючі змогли виявити ерудицію або перевірити свої знання, взявши участь у бліц-вікторині. Учні активно відповідали на питання, які підготували працівники інформаційно-бібліографічного відділу. 

  

Потрапивши на майданчик «Твоє життя – твій вибір», юнаки і дівчата дізналися, що  здоров`я  - це той капітал, що допомагає людині досягти  успіху в житті, а регулярні фізичні вправи і фізична активність  можуть творити дива зі здоров’ям та тілом. Молодь також отримала рекомендації щодо вправ, які реально виконувати в домашніх умовах, не витрачаючи гроші на спортзал, і при цьому гарно виглядати.  Юнаки мали змогу продемонструвати свої здібності у вправах з гантелями, віджиманні від підлоги та присіданнях.  

 

У читальній залі учням запропонували огляд-ініціативу «Активна молодь – успішне місто», де спікером виступила Катерина Білоконь – програмний директор БТ «Центр суспільних програм», тренер програми «Молодіжний працівник». Молодь довідалася про херсонські молодіжні ініціативні групи, які активно працюють на розвиток міста.  Разом з бібліотекарями юнаки і дівчата віртуально відвідали ресурсний центр «Гурт», де акумульована найактуальніша інформація про можливості навчання, тренінги та грантові програми.  

Art-time «Зірка на ім’я «Скрябін» у відділі мистецтв нагадав молоді про Андрія Кузьменка – талановитого співака, актора і письменника, лідера гурту «Скрябін», добре знаного під псевдонімом Кузьма. І, як виявилось, учні його пісні знають, про нього пам’ятають і досі переживають тяжку та несподівану смерть артиста. Працівники відділу зупинились на найбільш важливих періодах творчого життя Андрія, переглянули разом з гостями уривки кліпів на знакові для нього пісні, познайомили з маловідомою благодійною та волонтерською діяльністю, побачили, як шанують пам’ять про нього і друзі, і прості українці.

 

Перегляд  прозових творів Кузьми та книг матері Андрія, Ольги Михайлівни, про сина та його групу поруч зі спогадами та статтями в періодичних виданнях з книжкової полиці «Кузьма Скрябін – музикант, поет, патріот» ще раз підтвердив думку про велике серце, широку душу та доброту і щирість Кузьми Скрябіна. 

Таким насиченим інформацією та емоціями вийшов День інформації «Світ у руках молодих». Сподіваємось, що знайомство з бібліотекою для молоді виявилось приємним і цікавим.