календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ТМК-2018. «Лавреньовка» завітала до Верхнього Рогачика

24.04.2018

Працівники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова завітали до мешканців Верхньорогачицького району Херсонської області.

Сільські бібліотекарі мали змогу познайомитися з розробками кращих заходів щодо популяризації сучасної української літератури, з веб-ресурсами та видавничою продукцією обласної бібліотеки.

Методичні рекомендації головного методиста науково-методичного відділу ХОБЮ ім. Б.А. Лавреньова Ольги Козаченко «Просування сучасної української літератури серед юнацтва та молоді» стали продовженням обласного проекту «Бібліотека на колесах».

Фонди бібліотек району поповнилися подарунковими виданнями від обласної книгозбірні. 

У межах обласного літературного туру «Книгомандри», який стартував саме у Верхньому Рогачику, відбулося спілкування з сучасним українським письменником Олексієм Чупою. 

Зустріч пройшла в малому залі районного будинку культури, на якій були присутні учні й вчителі місцевих шкіл,  бібліотекарі та мешканці  Верхньорогачицького району. 

Автор розповів присутнім про себе, свою творчість, відповів на численні запитання, ілюструючи свій виступ виконанням власних віршів та пісень.

А в цей час завідувач відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова Наталя Дмитрієнко, в межах програми «Читання для всіх і кожного», запросила учнів 9, 10 та 11 класів Верхньорогачицької загальноосвітньої школи №2 на літературне відкриття «Читай.UA».   

Школярі дізналися про творчість сучасних українських письменників:  Андрія Кокотюху, Наталку Малетич, Оксану Лущевську, Марію та Сергія Дяченків та Володимира Рутківського. У рубриці «Світові бестселери українською» познайомилися з книгами Д.С. Фоєра «Страшенно голосно та неймовірно близько», Д. Сеттелфілд «Тринадцята казка», К. Гір «Рубінова книга» та іншими.

Діти із задоволенням переглянули відеотрейлери екранізацій цих чудових творів. На завершення заходу учні призналися, що деякі книжки справді стали для них відкриттям і вони обов’язково прийдуть за ними до бібліотеки.  

 Ця цікава та пізнавальна поїздка відбулась за підтримки Департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації у партнерстві з Першим креативним простором «HUBWAY» та за підтримки депутата Херсонської обласної ради Василя Анатолійовича Рудика.

 


X