календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Зустріч херсонських шанувальників з братами Капрановими

23.02.2018

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відбулася зустріч з журналістами, письменниками, видавцями братами Капрановими. Херсонські шанувальники виявили неабиякий інтерес до цієї події, тож читальна зала книгозбірні наповнилась майже вщерть.

Віталій і Дмитро Капранови зачарували аудиторію своєю відкритістю, ерудицією, почуттям гумору і розмовою про нові книжки, яких привезли з собою чималу валізу. 

Найбільше говорили про новий твір - "Майдан: таємні файли", журналістське розслідування, у якому автори спробували дослідити витоки Майдану, причини, хто його готував, і перейти на постмайданні процеси, що тривали до травня 2014 року. 

На думку Капранових, саме Херсонщина після Майдану зробила неочікуване - зупинила розповсюдження «руської весни». У Херсоні ні на хвилину не були спущені українські стяги над держадміністрацією, Херсон став кісткою в горлі Новоросії і розвалив ідею наступу на південь України. Учасники зустрічі уважно слухали, емоційно реагували, а потім активно купували книжки.

Щиро дякуємо авторам за активну підтримку бібліотек, визнання їхньої важливої ролі у розвитку суспільства, формуванні духовності і патріотичних почуттів молоді. А ще за гарний подарунок для читачів книгозбірні – книжки  "Майдан: таємні файли", "Історія незалежної України" (ілюстроване видання для тих, хто здає ЗНО), "Веселих свят", "Кобзар 2000, Ч.1-2", роман "Забудь-річка". 

Зустріч з братами Капрановими відбулася у межах проекту «Популяризація україномовної книги»,  ініційованого підприємцем Андрієм Путіловим. Організатор заходу – перший креативний простір «HUBWAY», відкриття якого в Херсоні планується навесні.

 


X