календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Бібліосюрпризи до Дня Святого Валентина

16.02.2018

 До Дня святого Валентина відділ мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова підготував для читачів кілька сюрпризів: годину творчого дозвілля «Валентинів день», майстер-клас з виготовлення валентинок «Привітні серденька» та конкурсно-розважальну програму «День відкритих сердець».

 Незважаючи, що лютий — місяць холодний та морозний, ми його любимо за те, що святкуємо в ньому свято закоханих — День Святого Валентина. Цей день у нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності.

Так, у неділю, 11 лютого до відділу мистецтв бібліотеки на годину творчого дозвілля «Валентинів день»  завітали родини зі спілки багатодітних сімей та сімей з дітьми «Єдина родина» (голова спілки - Сорокіна Ніна Василівна).

На початку господиня заходу, Ольга Коваленко, познайомила учасників з історією свята та розповіла, чому його називають святом чарівності, романтики і любові. А потім запропонувала присутнім зробити «валентинки» власноруч. До роботи залучилися і діти, і батьки. Учасники проявляли неабияку фантазію:  фарбували, вирізали, клеїли, ліпили.

Використовувались усі можливі підручні матеріали: старі листівки, квіти, стрічки, бісер. Усі дітки дуже старались, а батьки тим більше. І хоч шаблони валентинок були однаковими, у результаті кожна робота відрізнялась від іншої і набула своєї неповторності. Діти і батьки обмінялися теплими вітаннями,  і це було  незабутнє.  

 Потім всі бажаючі брали участь у конкурсах та іграх, присвячених святу: «Назви відому пару», «Знання-сила», «Кулінарний», «Театральний» тощо.

Ще одним сюрпризом для родин став солодкий подарунок від депутата Херсонської міської ради, громадського діяча та просто жінки і мами Олени Мазур. Всім дуже сподобалося святкове чаювання з солодощами.

Захід пройшов в теплій і приємній атмосфері й подарував усім присутнім почуття радості і любові.

Святкування Дня Святого Валентина продовжився 12 лютого: для вихованців клубу із вивчення англійської мови "Альбіон" Херсонського центру дитячої та юнацької творчості підготували  майстер-клас по виготовленню «валентинок» та ігрову програму з веселими конкурсами: «Ситуація», «Ласкаві слова», «Легка ноша», «Зрозумій мене без слів».

Всі учасники отримали усмішки, подарунки, гарний настрій та з чудовими емоціями розходились додому.

Наприкінці тижня, 16 лютого, завершуючи низку «валентинівських» свят, до бібліотеки завітали учні Киселівської ЗОШ Білозерського району.

Гостей зустрічали герої свята – Амура Купідонівна та Любов Афродитівна, які розповіли про те, як відзначають свято Валентина в різних країнах світу. Читали вірші про дружбу і кохання. 

Потім всі бажаючі відповідали на питання «Що таке любов» і «Твоя улюблена книга про кохання» та брали участь у конкурсах та іграх, присвячених святу: «Стріла Амура», «Защеміло серце», «Справжній чоловік», «Дерево бажань», «Танцювальний» та ін.

За підсумками цих конкурсів були виявлені «Найкращі пари». Всі залишилися задоволені незвичними конкурсами і активно проявили свої таланти і здібності. А ще отримали не тільки призи на згадку про свято, але й гарний настрій та чудові емоції.


X