![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_23_002_001.jpg) |
Фахівці Інтернет-центру Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова, продовжуючи цикл заходів «Краєзнавчі зустрічі», запросили до книгозбірні учнів 6-Б класу ЗОШ № 55, щоб познайомити з природними перлинами Херсонської області.
|
Цього разу школярі дізнались про унікальний природний комплекс Херсонщини, який поєднує в собі заповідні території, піщані пустелі, лісові масиви і ласкаві хвилі Чорного та Азовського морів.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_23_002_002.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_23_002_003.jpg) |
Під час заходу учні познайомились з Біосферним заповідником «Асканія-Нова» ім. Ф. Фальц-Фейна, Чорноморським біосферним заповідником, Національним природним парком «Олешківські піски», Рожевими озерами, озером Сиваш та островом Джарилгач.
|
Переглянувши відео та слайдову презентацію, школярі отримали також цікаву і пізнавальну інформацію про місцеві туристичні маршрути та практичні поради щодо особливостей зеленого туризму на Херсонщині.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2017-03_23_002_004.jpg) |
Наступна краєзнавча зустріч пройде у форматі квест-екскурсії вулицями та парками Херсона.