календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Книжковий арт-подіум «Парад літературних героїв»

13.03.2017

Відділ мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова  зібрав юних шанувальників літератури, фотографії та театральних постановок на оновлений літературний фотосалон – книжковий арт-подіум «Парад літературних героїв».

 

У творчому змаганні, яке тривало два дні,  взяли участь учні одразу двох навчальних закладів: загальноосвітньої школи  № 55 та навчально-виховного об’єднання «Хабад». Захід, що п’ять років тому починався з фотоколажів в образах літературних героїв та читань невеличких уривків з творів, перетворився на яскраве свято книги, де можна з легкістю стати й літературним героєм, і фотомоделлю, й справжнім актором!

Учасники арт-подіуму змагалися, представляючи глядачам та журі власне бачення як всесвітньо відомих казок, так і національних, самобутніх. Глядачі із задоволенням відгадували літературні загадки, знайомилися з цікавими фактами створення та екранізації представлених казок, і звісно, милувалися виставкою портретів, традиційно створених для всіх казкових героїв бібліотекарем відділу мистецтв Валентиною Моісеєвою.    

У перший день змагання команда ЗОШ № 55 з її незмінним капітаном Тамарою Григорівною Драловою, вчителем зарубіжної літератури та художньої культури, продемонструвала акторські таланти в казці зі світової літератури «Білосніжка» (учні 6-А класу), а скарбниця народного українського фольклору була представлена казкою «Мудра дівчина» (учні 10-А класу).

Другого дня до бібліотеки завітали учні, їхні батьки та вчителі навчально-виховного об’єднання «Хабад», які показали глядачам постановку народної єврейської казки «Сіль та хліб», дуже схожої за сюжетом на  «Попелюшку». Світова ж література була представлена казкою «Снігова королева» з чарівним оповідачем Оле-Лукойє, якого зіграла капітан команди НВО «Хабад», вчитель світової літератури Олена Валентинівна Майорихіна. Танці, співи, талановита гра юних акторів здивували усіх, викликали захоплення та звісно гучні аплодисменти.

Закінчилося казкове свято нагородженням команд в таких номінаціях: «Знавці українського фольклору», «Креативне і артистичне втілення образів казкових героїв», «Майстерне відтворення авторської філософської думки» та «Знавці мудрості рідного народу». Учасники отримали грамоти, фотографії на згадку та солодкі призи, адже в нашому «Параді літературних героїв» немає переможених. Усі, хто читають книги – переможці!


X