календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Чарівники рукоділля

10.03.2017

«Чарівники рукоділля» - так називається традиційна виставка робіт учнів  Корабельного району, яка на початку весни розгорнулася у відділі мистецтв Херсонської обласної  бібліотеки для юнацтва  ім. Б.Лавреньова.

Цього року виставка вирізняється надзвичайною патріотичністю, вражає яскравим різнобарв’ям кольорів та різноманітністю технік декоративно-ужиткового мистецтва. Дивує високий рівень майстерності робіт, захоплює креативність, неабиякий прояв фантазії та безперервний пошук нового, незвичайного.

 Чудову, багату і численну колекцію робіт надала гімназія №3: магнітом притягує погляди відвідувачів бібліотеки вишита карта нашого краю «Херсонщина – мій рідний дім», зачаровують картини зі стрічок у техніці канзаші «Херсон – місто корабелів» та «Україна – рідний дім». А колаж «Мій рідний край» вражає і простотою задуму, і незвичайним поєднанням технік та матеріалів.   

Цікаві і різноманітні  мотиви декоративного розпису дерев’яних виробів у виконанні учнів ЗОШ №47 та гімназії №3.  А оригінальний годинник, у якому вихованці ЗОШ №14 поєднали вишивку бісером і стрічками, вражає вишуканістю та елегантністю.

Картина «Півонії»,  вишита стрічками ученицями ЗОШ №54, зачарувала тонким відчуттям смаку і кольорової гами, а «Чарівний птах» учнів колегіуму №51 в складній техніці модульної паперопластики викликав водоспад бурхливих емоцій.

    Ну і, звичайно, вершиною майстерності та довершеності стала картина «Кохання» учнів ЗОШ №11 у незвичайній японській техніці кінусайга.

  Отже, виставка ще раз підтвердила, що дитяча фантазія і уява немає меж.

  Кращі роботи будуть відібрані для участі у міській виставці-конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва «Творчість. Фантазія. Мистецтво».

  Запрошуємо відвідати виставку та отримати справжню насолоду.
 


X