Фахівці Інтернет-центру Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, продовжуючи цикл заходів «Краєзнавчі зустрічі», завітали до учнів 6-Б класу ЗОШ № 55 та познайомили школярів з історією заснування міста Херсона.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_30_002_001.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_30_002_003.jpg) |
З розповіді бібліотекарів шестикласники дізнались про таємничі легенди, загадки та дивовижні історії, які пам’ятає наш край. Вони також переглянули документи та фотоматеріали про видатних історичних діячів, життя яких було пов’язане з нашим краєм.
|
Мандруючи віртуальною територією фортеці, вулицями та парками Херсона, учні мали змогу уявити себе в ролі перших жителів нашого міста.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_30_002_002.jpg) |
Впродовж навчального року цикл «Краєзнавчі зустрічі» поглибить знання учнів про історію рідного краю, познайомить з відомими особистостями, які прославили Херсонщину на весь світ.