![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_21_002_001.jpg) |
19 листопада в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова пройшов майстер-клас «Співробітництво ЗМІ та НУО» для представників місцевих громадських організацій, на якому учасників вчили поширювати інформацію про свою роботу, залучати волонтерів, писати прес-релізи для ЗМІ і соцмереж. Викладач тренінгу – українська журналістка Олена Юрченко, редактор проекту української служби Радіо Свобода «Крим. Реалії».
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_21_002_002.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_21_002_003.jpg)
Майстер-клас відбувся в рамках проекту «Відкритий світ» благодійної організації «МБФ «Час служити», який реалізується за підтримки Svenska institutet (Швеція) з метою поширення серед представників неурядових громадських організацій знань про ефективні й безкоштовні методи розповсюдження інформації.
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_21_002_004.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_21_002_005.jpg)