![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_001.jpg) |
Співробітники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова для учнів 4-В класу ЗОШ №55. у формі діалогу провели захід «Безпечний Інтернет: примха чи необхідність?».
Впродовж спілкування бібліотекарі та діти розмовляли про Інтернет та соціальні мережі, їхні переваги та існуючі небезпеки.
|
Школярі не тільки дізналися, що таке «нік», з якою метою його створюють і як використовують, а також самі вигадали їх для себе. Виконавши ряд завдань, вони створили умовну «групу» в умовній «мережі». І на її прикладі проаналізували загальну структуру соціальних мереж взагалі.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_005.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_003.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_010.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_006.jpg) |
Використовуючи на заході такий прийом, як «мозковий штурм», бібліотечні фахівці спонукали учнів самостійно виробити правила безпечної поведінки в Інтернеті.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_007.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_009.jpg)
Взагалі діалог пройшов дуже жваво, навіть дзвоник пролунав несподівано для всіх його учасників.
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_002.jpg)
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_004.jpg)
На згадку дітлахи отримали пам’ятку щодо правил безпечної поведінки в Інтернеті.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2016-11_17_002_008.jpg) |