календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Осінні ефіри бібліотекарів

17.11.2016
Бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова підготували дві цікаві теми у телевізійному форматі – «Найкращі серіали-екранізації» та «Казки по-Голлівудськи». Осіння пора не завжди сприяє довготривалим прогулянкам, ми все більше часу проводимо вдома. То чому б не з книжкою та філіжанкою кави, загорнувшись в картатий плед?

Виявляється, серіал є одним з найстаріших видів оповідей, що бере свій початок від епосів та саг. Саме цю тему досліджували в ефірі «Молодіжного кварталу». Серіали сьогодні – значна частина дозвілля майже кожної сучасної людини. Але першим творцем цього перспективного методу була славнозвісна Шахерезада, яка створила «серіал» довжиною в 1001 серію. Нині будь-хто може знайти собі серіал до душі, не залежно від віку, статі та вподобань. Але бібліотекарі приділили увагу саме серіалам-екранізаціям.

Досі не втрачають актуальності серіали: «12 стільців», «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона». Не здає позиції і вічна класика – «Ті, що співають у терні», «Сага про Форсайтів» і «Пуаро Агати Крісті». А сучасні топові екранізації «Шерлок» та «Гра престолів» взагалі перетворились на культурне явище і мають багатомільйонну армію прихильників.

Казки полюбляють не тільки маленькі діти. Дорослі теж потребують красивих історій з хепі-ендом. В ефірі програми «Ранок на Скіфії» бібліотекарі розповідали про казкові сюжети, приховані в популярних голлівудських фільмах. Сюжет «Попелюшки» знаходимо в «Красотці», над «Сплячою красунею» добряче попрацював Педро Альмодовар у стрічці «Поговори з нею», «Бридке каченя» вгадується у фільмі «Моя прекрасна леді». А для того, щоб провести паралелі «Ріпка»-«11 друзів Оушена» та «Колобок»-«Впіймай мене, якщо зможеш», треба мати неабияку уяву і фантазію.

Не варто вважати осінь депресивною – вона може подарувати чимало чудових вражень від прекрасних книг та їх екранізацій. Читайте із задоволенням! Переглянути відео можна за посиланням.


X