календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Тиждень першокурсника «Зустрінемось в юнацькій». Завершальний день.

11.11.2016
Останній день Тижня видався насиченим та емоційним. Молодим шанувальникам поезії було запропоновано презентацію збірки "І.ДЕ.Я" Сашка Обрія (Кучеренка), яка відбулася у читальній залі Херсонської обласної  бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова.
Сашко – поет із Миколаївщини, а саме із міста Южноукраїнська, член Національної спілки письменників України, лауреат Всеукраїнської лiтературної премії ім. Василя Симоненка в номінації "За першу поетичну збірку" (2015), переможець обласного конкурсу молодих літераторів Миколаївщини "Золота арфа".

За фахом атомник, навіть працює за професією - на Южноукраїнській АЕС. І цю нелегку роботу вдало поєднує із творчістю.

Збірка «І.ДЕ.Я» складається з трьох розділів: насіння, дерево і яблуко (і + де + я). У першу частину увійшли вибрані вірші з дебютної книги автора в новій редакції. Другий розділ включає переважна більшість римованих творів, написаних Сашком за останні два роки. «Яблуко» ж складається виключно з верлібрів.
Олександр читав вірші пов’язані з життєвими історіями філософського змісту та урбаністичними  сюжетами, котрі постійно переплітаються з образами природи. Молодь взяла участь в інтерактивному спілкуванні з автором «На що навіяв вірш».

Найбільше вразили юнь поезії на патріотичну тему та декламування  вірша «Пригорнувшись душею до рідного слова» біля книжкової виставки-рапсодія «Живої мови чарування», яка привернула увагу всіх присутніх своєю яскравістю.

Після презентації автор подарував бібліотеці книги «Абетка юності» та «І.ДЕ.Я»  з підписом «На добру згадку».

До відділу мистецтв книгозбірні завітали студенти Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну за фахом «флористи», разом з майстром виробничого навчання Віталіною Пешенковою. Вони провели майстер-клас «Квіткова рапсодія» із циклу «Мистецтво і краса крокують поруч» для учениць 9-х класів ЗОШ № 55. На заході молодь отримала більш детальну інформацію, щодо ліцею та спеціальності, якими оволодівають учні.

Помічниками та путівниками в непростому, але цікавому світі рослин, мистецтві аранжування та декорування флористичних композицій, завжди служитимуть книги та журнали. Книжкову полицю «Садово-паркове мистецтво» працівники відділу мистецтв підготували саме з таких книг: це і ландшафтний дизайн, і флористика, і вироби з природнього матеріалу, і аранжування квітів… З цікавими виданнями познайомила всіх присутніх зав.відділом мистецтв Юлія Калмикова. 

Тиждень першокурсника завершився, але ми чекаємо на нові зустрічі у стінах нашої бібліотеки!


X