календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Тиждень першокурсника «Зустрінемось в юнацькій». Третій день.

09.11.2016

Триває Тиждень першокурсника і цього дня Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова запросила курсантів Морського коледжу Херсонської морської академії на вечір-вшанування  “Вірний присязі і рідній землі”, присвячений справжньому патріоту України , нашому земляку, офіцеру МВС України, розвіднику-кулеметнику спецпідрозділу “Миротворець”, герою АТО – Роману Набєгову. Коли на Сході України почалася антитерористична операція, він не сумнівався, що воюватиме за рідну державу. Роман 4 рази подавав рапорт, щоб його направили в зону АТО, а потім написав листа Міністру МВС А. Авакову. Тоді і пішов воювати...

11 листопада цього року йому б виповнилось 30 років.

Роман не дожив два місяці до свого 28-річчя. Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла.

На заході у молоді була можливість познайомитись з історією життя та подвигу Романа, переглянувши відео-фільми «Я – українець!», «Ни шагу назад», «Мгновение». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Романа та всіх загиблих героїв.

Хвилюючими були виступи голови громадської організації ветеранів АТО “Українська єдність” Ігоря Кравця та настоятеля храму Святої Олександри капелана Андрія Калити.

Протягом вечора звучали музика у виконанні Романа та вірші з його книги, у виконанні учнів Херсонського професійного ліцею харчової промисловості,  курсантів Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

Книгу «Ни шагу назад», в яку ввійшли щоденники, вірші, публіцистичні та літературні спроби, видала мама  героя Оксана Набєгова, в пам'ять про сина. Під час своєї промови вона подякувала присутнім, організаторам вечора та подарувала і підписала книги всім бажаючим.

 Прикладом героїзму і мужності залишиться в пам’яті курсантів  життя і подвиг Романа Набєгова.


X