календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Тиждень першокурсника «Зустрінемось в юнацькій». День другий.

08.11.2016

Другий  день Тижня першокурсника в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова  пройшов у неформатній та невимушеній атмосфері. Молодіжну аудиторію було запрошено на фан-паті «Суто британський рок», з нагоди Року англійської мови в Україні.

Британія недарма вважається повноправною засновницею року. Вона подарувала світу таких легендарних виконавців як: The Beatles, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, Queen, Deep Purple, Depeche Mode, Black Sabbath тощо.

Історія британського року почалася в середині 50-х років минулого століття, коли на сцені з’явилися групи The Who, The Animals, The Kinks.  До речі, саме музиканти гурту The Kinks стали одними із засновників британського феномену – субкультури модів.

Творчість гуртів The Beatles та  The Rolling Stones започаткувала музичне явище, відоме як «британське вторгнення». 

Ведучі заходу детально зупинилися на музиці 70-х років, які називають «золотим віком» хард-року та хеві-метал, не обійшли увагою і народження панк-року, яке припало саме на цей час. Найбільш впізнаваними для молоді виявилися сучасні британські рок-виконавці: Depeche Mode, Radiohead, Muse та інші.
Переглянувши безліч яскравих кліпів різних музичних епох, молодь переконалась, що все наймодніше в музиці з'являється  саме у Великобританії. А творчість улюблених гуртів може стати чудовою нагодою вдосконалити свою англійську.

Слухайте правильну музику! Keep calm and listen to british rock!


X