Календар подій

 
 
 
 
2
3
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Страшенно веселе свято

25.10.2016

Черговим приводом зібратися всім учасникам клубу із вивчення англійської мови «Альбіон» Центру дитячої та юнацької творчості у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова стало традиційне святкування Хелловіна.

Напередодні свята до відділу мистецтв завітало багато дітлахів у страшенно веселих костюмах. Учасники заходу були приємно здивовані оформленням зали, у якій їх зустрічала чарівниця Осінь  з корзиною різноманітних ігор та конкурсів. Вона познайомила всіх з цікавим світом книжкових страшилок та провела майстер-клас із виготовлення привиду з цукерки «Чупа-Чупс».

По завершенню всіх порадував костюмований флешмоб в танцювальних ритмах. На згадку про зустріч малеча отримала солодкого привида, зробленого своїми руками, фотосесію з кумедними масками та гарний настрій.