календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Херсонщини мужні сини

17.02.2016

17 лютого 2016 року в актовій залі Херсонського музичного училища відбувся урочистий захід «Херсонщини мужні сини» на вшанування героїв-земляків, полеглих у зоні АТО.

Цей захід дав старт обласній патріотичній акції «Герої ХХІ століття», яка проходитиме впродовж лютого-жовтня 2016 року за ініціативи Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова і за підтримки управління культури, управління освіти і науки облдержадміністрації.

В урочистому заході «Херсонщини мужні сини» взяли участь учні загальноосвітніх шкіл м. Херсона, студенти вищих навчальних закладів, військовослужбовці, представники духовенства, громадських та волонтерських організацій, працівники бібліотек міста і області.

 

Із щирими словами до молоді та всіх учасників заходу звернулися начальник управління культури обласної державної адміністрації Думинська Світлана Віталіївна, начальник Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Гасанов Роман Алікрамович,  голова Комсомольської районної у м. Херсоні ради Чорненька Наталія Євгенівна, керівник Центру допомоги учасникам АТО Херсонської обласної державної адміністрації Возаловська Наталія Анатоліївна.

До програми урочистого заходу увійшли музичні та хореографічні виступи студентів музичного училища та училища культури.

Завданнями акції «Герої ХХІ століття»  є сприяння патріотичному вихованню молоді, організація молодіжного волонтерського руху, спрямованого на пошук і збирання інформації про героїв-земляків. У межах акції, координаторами якої на місцях будуть районні бібліотеки, проходитимуть масові заходи, конкурс творчих робіт «Портрет героя» на вшанування земляків, що загинули у бойових діях в зоні АТО.

На урочистому заході Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім.. Б.Лавреньова презентувала веб-ресурс «Херсонщини мужні сини», розміщений на її сайті. Він включає інтерактивну карту Херсонщини зі стислою  інформацією про 75 героїв-земляків, що загинули у зоні АТО. Результатом обласної патріотичної акції стане наповнення веб-ресурсу спогадами, фотографіями, біографічними відомостями і творчими роботами.

Тож, звертаємось до всієї громади: давайте разом збережемо живу пам'ять про земляків, що віддали життя за Україну. Всі матеріали можна надсилати на електронну пошту науково-методичного відділу обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова metod-obu@ukr.net.


X