календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

«ЛітTERRA – територія книг та любові»

27.11.2015

Минають останні дні осені, стало похмуро та прохолодно… Але у читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова було напрочуд тепло і затишно, адже на листопадову зустріч зібралися завсідники і гості молодіжної літературної кав’ярні «ЛітTERRA»!

У рубриці «Спеціальний гість» спілкувалися з Анатолієм Марущаком – поетом, головним редактором головної редакції ХОДТРК «Скіфія», членом Національних спілок кінематографістів, журналістів та письменників України. Пан Анатолій, вперше завітавши на «ЛітTERRA», зачарував присутніх своєю харизмою і чудовими віршами. А Василь Загороднюк, голова Херсонської обласної організації НСПУ, подарував колезі по перу присвяту-експромт.

Пані Ганна Лісова – власниця мережі магазинів «Учбова книга» – розповіла про історію успіху своєї справи та проанонсувала «BlackFriday» і подарувала свіженькі, щойно з друку,  книжки сучасних українських авторів видавництва «Vivat».

Цієї зустрічі на літтерріанців чекав сюрприз – презентація давно очікуваного альманаху «ЛітTERRA», перший примірник якого отримав у подарунок Василь Загороднюк.  Ще один примірник став призом для переможця літературного конкурсу «Інтуїція».

Улюблена рубрика «Книжка до кави» перетворилася на «Битву бестселерів» і захопила всіх присутніх. Цього разу змагалися «монстри» фентезі: «Володар перснів» Жд. Р. Р. Толкіна проти «Пісні Льоду і Полум’я» Дж. Мартіна. За результатами голосування переміг неперевершений роман сера Рональда Толкіна.

 

Здивував «Творчий автограф» завсідниці Марії Білої, яка цього разу представила прозовий твір – оповідання «6».

Зігрівали серця і душі запашна кава «Ефіопія» від кав’ярні «Дон Марко» та пісні музичного талісману «ЛітTERRA» гурту  «Город Неспящих».


 


Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі
X