календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Тиждень першокурсника: Всесвітній день молоді

10.11.2015

Другого дня Тижня першокурсника «Зустрінемось у юнацькій» гостями Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова були студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Оскільки вони вперше відвідали книгозбірню, юнаків і дівчат запросили на екскурсію, яка познайомила з ресурсами і послугами кожного відділу.

У читальній залі їм була презентована виставка-адвайзер  «Молоді про молодь», приурочена до Всесвітнього дня молоді.

 

Увагу відвідувачів вона привертає уже своїм нестандартним оформленням: велика об’ява на імітованій цегляній стіні. Різнокольорові відривні аркушики позначають розділи виставки і водночас окреслюють коло інтересів молоді: освіта, здоров’я, культура, громадське життя, Інтернет тощо. Розділ «Світ Інтернету» ще й інстальовано у вигляді комп’ютерного столу, у якому дехто впізнавав власний за «творчим» безладом.

Виставка «Молоді про молодь» не тільки пропонує читачам добірку публікацій у пресі, книжок, інформаційних та довідкових видань, а й дозволяє провести невеличке опитування. Орієнтуючись на колір розділу, кожен відвідувач визначає свій пріоритет у житті. На сьогодні лідерами серед інтересів молоді є участь у громадському житті і прагнення зробити світ кращим.

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу цього дня організували  для студентів експрес-калейдоскоп «Тишо-тишо Fest» на культурній карті Херсона».

На зустріч  з  молоддю завітала організатор  та координатор  фестивалю, член Центру живої історії та реконструкції «Олешшя» Марія Мороз.

Пані Марія розкрила невеликі таємниці  фестивалю, місцем проведення якого традиційно була міська набережна, поділилася планами. Майбутні маркетологи та ресторатори не могли не поставити  питання  – як було проведено  рекламну кампанію та чому фестиваль має саме таку назву?

Студентам вдалося відчути колорит свята, ознайомитись з насиченою розважальною програмою, різноманітним меню, майстер-класами з різних видів мистецтв.

Наостанок  усіх присутніх запросили до сектору «Тишо-їжа» та пригостили традиційною і найпопулярнішою  українською стравою – канапками з салом і солоним огірком.


X