Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім.Б.Лавреньова підготувала своїм читачам і всім городянам подарунок до Дня молоді – вуличну акцію «Книжковий мікс».
|
На зеленому майданчику біля книгозбірні зранку зазвучала музика, з’явилися книжкові виставки, а ще – казкові і літературні персонажі. Тож, зацікавлену публіку довго чекати не довелося.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_001.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_002.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_003.jpg) |
Важко відмовитись, коли прямо на вулиці, під кронами дерев мадам Грицацуєва запрошує познайомитися з літературою про молодь і для молоді на книжковій виставці «Читай про себе. Молодіжний формат ХХІ століття».
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_004.jpg) |
Загальне захоплення викликала виставка-сюрприз «Книга-мініатюра». Ні дорослі, ні діти не могли втриматися, щоб не погортати малесенькі, проте зовсім не іграшкові книжечки.
|
А те, що їх представляла чарівна Аліса, і все оформлення виставки допомагало глядачам відчути себе в казковому Задзеркаллі.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_005.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_006.jpg) |
Дуже активно учасники вуличної акції долучилися до фотопленеру «Улюблений герой».
|
Дехто так захопився, що приміряв зовсім різні образи. І нікого не дивувало, коли Еліза Дулітл перетворилася на пірата, Гаррі Поттер позував разом з Остапом Бендером, а барон Мюнхаузен вирішив переглянути книжкові новинки.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_008.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_009.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_010.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_011.jpg) |
Виявилося також, що у гоголівської Оксани немає віку, костюм мушкетера дуже личить дівчатам, а відьми таки вміють літати на мітлі.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_012.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_013.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_015.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_014.jpg) |
Враховуючи, що фотографами були Кайдашиха та Білосніжка, фотопленер вийшов неформальним і веселим.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_016.jpg) |
Керувала всім дійством Книжкова фея, не даючи нікому нудьгувати. Її помічниці-феї та юна відьма Герміона Грейнджер пропонували кожному дізнатися про своє майбутнє, дістаючи з чарівного капелюха літературні передбачення. Всі бажаючі могли продовжити вислів «Молодість – це…», прикріпивши зелений листочок.
|
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_017.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_018.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_019.jpg) |
![](http://unalib.ks.ua/files/unalib/Image/news/shapes/news_2015-06-26_001_020.jpg) |
Вулична акція «Книжковий мікс» завершилась, залишивши відчуття свята, а ще – гарні фото на згадку.
|