календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Книжковий мікс

26.06.2015

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім.Б.Лавреньова підготувала своїм читачам і всім городянам подарунок до Дня молоді – вуличну акцію «Книжковий мікс».

На зеленому майданчику біля книгозбірні зранку зазвучала музика, з’явилися книжкові виставки, а ще – казкові і літературні персонажі. Тож, зацікавлену публіку довго чекати не довелося.

Важко відмовитись, коли прямо на вулиці, під кронами дерев мадам Грицацуєва запрошує познайомитися з літературою про молодь і для молоді на книжковій виставці «Читай про себе. Молодіжний формат ХХІ століття».

Загальне захоплення викликала виставка-сюрприз «Книга-мініатюра». Ні дорослі, ні діти не могли втриматися, щоб не погортати малесенькі, проте зовсім не іграшкові книжечки.

А те, що їх представляла чарівна Аліса, і все оформлення виставки допомагало глядачам відчути себе в казковому Задзеркаллі.

Дуже активно учасники вуличної акції долучилися до фотопленеру «Улюблений герой».

Дехто так захопився, що приміряв зовсім різні образи. І нікого не дивувало, коли Еліза Дулітл перетворилася на пірата,  Гаррі Поттер позував разом з Остапом Бендером, а барон Мюнхаузен вирішив переглянути книжкові новинки.

Виявилося також, що у гоголівської Оксани немає віку, костюм мушкетера дуже личить дівчатам, а відьми таки вміють літати на мітлі.

Враховуючи, що фотографами були Кайдашиха та Білосніжка, фотопленер вийшов неформальним і веселим.

Керувала всім дійством Книжкова фея, не даючи нікому нудьгувати. Її помічниці-феї та юна відьма Герміона Грейнджер пропонували кожному дізнатися про своє майбутнє, дістаючи з чарівного капелюха літературні передбачення. Всі бажаючі могли продовжити вислів «Молодість – це…», прикріпивши зелений листочок.

Вулична акція «Книжковий мікс» завершилась, залишивши відчуття свята, а ще – гарні фото на згадку.


X