календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Великий бібліотечний десант

11.06.2015

Літо… Спека… А невгамовні бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва не сидять в книгозбірні, а впродовж тижня підкорюють нові території та завойовують нових читачів.

У навчально-виховний комплекс ім.Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради бібліотекарі відділу абонемента, подолавши чималу відстань між мікрорайонами міста, завітали з великою розважально-пізнавальною програмою на будь-який смак та будь-який вік.

Знайомство з новою аудиторією розпочалося найпопулярнішим серед юнацтва заходом - літературною барахолкою «Книжкова мода: тренди десятиліть». Підлітки залюбки дізналися про зміну моди, музики, кіно, кумирів та захоплень від 60-х до 2000-х та дійшли висновку, що книга завжди залишається у тренді.

На другий день бібліотекарі запропонували вихованцям закладу фан-паті «Рок-балади: музика на всі часи».

Третього дня працівники книгозбірні знайомились з дітьми середнього шкільного віку. Для них було підготовлено читання просто неба «Подорож у світ міфології». На мальовничій галявині діти захоплено прослухали неймовірні історії про богів та героїв Стародавньої Греції, а також легенди вікінгів. Допитливі дітлахи засипали досвідчених дорослих запитанням та отримали вичерпні відповіді.

На завершення насиченого тижня наймолодшим вихованцям навчального закладу бібліотекарі привезли справжню казку – літературні жмурки «Слідами улюблених героїв».

Післяобідньої години на затишній тінистій галявині малеча згадувала свої улюблені казки, жваво відповідала на питання вікторини та знайомилась з новими казковими героями.

 

Бібліотекарі отримали велике задоволення від спілкування з новою аудиторією, а діти дізналися про ще одну бібліотеку міста та запросили завітати до них у новому навчальному році.


X