календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Квітнева зустріч дівочого клубу "Камея"

22.04.2015

Весняного, сонячного і майже теплого дня відбулася чергова зустріч дівочого клубу "Камея" в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова. Цього разу до дівчат знову приєдналися хлопці з ліцею Херсонської обласної ради.

Тем для обговорення було декілька. Спочатку поспілкувалися про створення якісних й ефективних презентацій. Юнаки й дівчата дізналися, як правильно планувати і розробляти презентації, який розмір шрифту  та колір фону бажано використовувати. Все це допоможе в майбутньому впевнено виступати перед аудиторією й успішно захищати свої проекти.

Не оминули й питання збереження здоров'я навесні, адже після холодної зими наші організми потребують допомоги і додаткового живлення. Виявляється, зберегти здоров'я й покращити своє самопочуття зовсім не важко: необхідно пити достатню кількість води, висипатися, рухатися, робити розтяжку й вживати зелень та паростки.

Заключною частиною зустрічі став майстер-клас із зав'язування хусточок, шарфів та краваток, який провела викладач Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Дівчата дізналися, як вдосконалити й прикрасити свій образ, не докладаючи багато зусиль і коштів за допомогою хусточок, палантинів і шарфів.

 

А хлопці разом з камеїстками вчилися зав'язувати краватки. Процес був веселим і креативними, всі допомогали один одному й створювали чудові образи.

Наступного разу дівчата зберуться на зустріч у травні, а найближчими вихідними на них чекають "недільні посиденьки" з хенд-мейдом, чаюванням і переглядом фільму.


X