календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

«Ще юнаки, ще майже діти»

29.01.2015

Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

До річниці бою під Крутами в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова пройшов урок патріотизму «Ще юнаки, ще майже діти…» для  десятикласників гімназії №1.

Бібліотекарі відділу абонемента підготували добірку фактів про історичні  події, які передували Крутянській битві, про політику тогочасного уряду, про те, чому саме студенти стали на захист Києва від більшовицької навали. Школярі із зацікавленістю переглянули фрагменти документальних фільмів.

Тема героїзму, мужності,  самовідданості молоді у захисті України від посягань на її цілісність і незалежність отримала сучасне продовження. Запрошена на захід активістка волонтерського батальйону «Херсонська чайка» Наталя Бреус розповіла старшокласникам про роботу батальйону, про  гуманітарну допомогу, яку збирають на потреби наших захисників у зоні АТО.

Гостя поділилася власними враженнями від спілкування з українськими воїнами, показала фото з поїздок. Пані Наталя звернулася до молоді із закликом не бути байдужим до подій, що відбуваються в Україні, долучатися до волонтерського руху, допомагати армії.

Урок патріотизму дав школярам не тільки історичний, а й цілком наочний приклад того, як треба любити і захищати свою країну.


X