календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Звеличені працею й талантом

19.03.2014

18 березня 2014 року обласний краєзнавчий інтернет-проект «Херсонщини достойні імена», присвячений 70-річчю утворення Херсонської області завершився четвертою  відео-конференцією «Звеличені працею й талантом». Учасниками цієї онлайн-зустрічі стали дві аудиторії в Херсоні та одна в Білозерці.

Гостями обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова були  бібліотекарі  шкіл області, які перебувають на навчанні у Херсонській академії неперервної освіти.

До читальної зали завітали також Олександра Тарновська – завідуюча трупою Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, заслужена артистка України, голова Херсонського відділення Національної спілки театральних діячів України та Сергій Кияшко – провідний актор театру, заслужений артист України. І бібліотека за мить перетворилася на театральний майданчик, де  лунали яскраві монологи та розповіді про спектаклі, фестивалі, творчі досягнення та плани на майбутнє.

У Білозерській центральній районній бібліотеці ім. П.Григоренка до зустрічі приєдналися вихователь дитячого будинку сімейного типу  Лідія Шарварли та художній керівник хореографічного колективу «Фієста»  Ірина Горєєва зі своїми вихованцями.

Учасники конференції дізналися про чудову жінку, у серці якої тепла і любові вистачає для 13 сиріт. Пані Лідія вважає материнство життєвим покликанням і мріє, щоб у кожної дитини були свій дім і сім’я. А керівник хореографічного колективу захоплено розповіла про творчий шлях, талановитих учнів та їхні досягнення. І призналася, що головне для неї – виховати не стільки вправних танцюристів, скільки гарних і достойних людей.

У Херсонській центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки у спілкуванні взяли участь Котляр Микола Михайлович – Герой Соціалістичної Праці, заслужений агроном України, кавалер багатьох державних нагород та студенти-першокурсники факультету іноземної філології Херсонського державного університету.

Щира розповідь справжнього хлібороба і патріота  про свій нелегкий життєвий та професійний шлях викликала захоплення учасників відео-конференції. Всі дружно вшанували оплесками людину, чиєю працею і створювалась слава Херсонщини як житниці країни, яка і сьогодні  є взірцем відданої любові до рідної землі та обраної професії.

Онлайн-конференція дала можливість всім учасникам незалежно від віку, професії, освіти відчути гордість за те, що вони – херсонці, і зрозуміти, що вони самі – творці долі своєї землі.


 


X