календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Херсонщина - край олімпійських чемпіонів

26.02.2014

25 лютого 2014 року  відбулася третя відео-конференція на платформі Googlе Hangouts під назвою «Спортивна гордість Херсонщини» в межах обласного краєзнавчого інтернет-проекту «Херсонщини достойні імена», присвяченого 70-річчю утворення Херсонської області.

У читальну залу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова на онлайн зустріч були запрошені спортивні зірки Херсонщини – Сергій Кірсанов, заступник президента Херсонського відділення НОК України, срібний призер Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное, Олександр Коновалюк – срібний та бронзовий призер чемпіонатів Європи з академічного веслування, учасник літньої Олімпіади 2012 року та  Павло Проценко – срібний та бронзовий призер Чемпіонатів Європи зі стрибків  у висоту, учасник літньої Олімпіади 2012 року, а  також старшокласники ЗОШ № 55 м. Херсона.

Гості херсонської аудиторії розповіли про найяскравіші  моменти спортивних змагань,  досягнення у спорті, згадали про участь в Олімпіадах, відповіли на запитання про  місця  своїх тренувань, запросили молодь до спортивної зали в Херсоні, де незабаром будуть проходити змагання з легкої атлетики, в яких будуть брати участь відомі в Україні легкоатлети.

До розмови підключилися дві  районні бібліотеки міст Нової Каховки та Каховки, куди теж завітали прославлені спортсмени. Гостем Нової Каховки був триразовий олімпійський чемпіон, срібний та бронзовий призер Чемпіонатів світу, чемпіон Європи з веслування на байдарках і каное Сергій Чухрай, а також студенти Новокаховського агротехнічного коледжу, читачі та бібліотекарі.

Сергій Олексійович розповів про велике навантаження спортсмена-веслувальника як на  вирішальних змаганнях, так і у повсякденних тренуваннях, про кумедні історії зі спортивного життя, порадив всім учасникам конференції займатися спортом, ставити перед собою мету і досягати її.

Каховська аудиторія запросила до спілкування учнів ліцею сфери послуг,  користувачів інтернет-центру, біблотекарів, а також відомих спортсменів – восьмиразового чемпіона Європи у гирьовому спорті Павла  Мариніна та неперевершеного рекордсмена з жонглювання м’ячем, чиє ім’я занесене до Книги рекордів світу Василя Росошика.

Популяризуючи футбол серед молоді, Василь Росошик 30 років закохує в футбол маленьких каховчан. Його унікальне досягнення – жонглювання м’ячем – тривало 10 годин 30 хвилин. Близько 40 км. він пройшов, жонглюючи  та утримуючи м’яча і  жодного разу  той не торкнувся землі. Василь Лаврентійович наочно продемонстрував присутнім свій талант та майстерність приборкувача м’яча.

Наостанок обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова отримала від заступника президента Херсонського відділення НОК України Кірсанова С.Ф. в подарунок  шість гарних ілюстрованих книг про перемоги та досягнення українських спортсменів на різних аренах світу.

Онлайн-зустріч відбувалася на платформі Googl Hangouts і транслювалася на всеукраїнському медіа-каналі Ukraine Social Community. Партнером проекту виступає благодійний фонд «Об’єднання».
 


X