Звичайно, головна заслуга в його популяризації належить Олександру Сергійовичу Пушкіну, що увінчав «Тетяни милий ідеал» у романі «Евгеній Онєгін». Але повз увагу бібліотекарів не проминули й інші Тетяни – літературні образи Чехова, Маяковського, Тургенєва, Гончарова, Буніна, Єсеніна та ін… Окрім Тетян-героїнь, представлені також книги Тетян-авторів: Тетяни Степанової, Тетяни Толстой, Тетяни Устинової та Тетяни Полякової.
Цікавинка цієї виставки полягає в тому, що уважні читачі самі можуть знайти відповідь на питання, винесене в її назву. Поряд з книгами, в яких «прихований» маловідомий образ Тетяни, розташовано невеличкий яскравий кольоровий трикутничок з червоним знаком питання. І якщо вас зацікавить, наприклад, який стосунок має ім’я Тетяни до поезії Володимира Маяковського, відповідь криється саме в цих маленьких яскравих трикутничках…
Привертає увагу читачів також незвичне оформлення виставки з такими прекрасними елементами жіночих аксесуарів, як дерев’яна скринька з недбало звисаючим намистом, ніби то не книжкова полиця, а кімната самої Тетяни Ларіної…
Найбільш допитливим адресований розділ зі статтями про наших сучасниць – Тетян, відомих на Херсонщині.
Тож запрошуємо у відділ абонемента, щоб у Тетянин день більше дізнатися про таємниці цього імені.