календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

«Моє здоров’я – в моїх руках»

01.11.2013

За результатами 13-го раунду Конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами «Бібліотеки та охорона здоров’я» (останнього раунду конкурсу в рамках програми «Бібліоміст»)  Херсонська обласна бібліотека для юнацтва стала одним з п’яти переможців.

У ході реалізації проекту «Моє здоров’я – в моїх руках» книгозбірня стане місцем для організації зустрічей та навчання молодих дівчат, які об’єднаються в рамках новоствореного бібліотечного клубу «Камея».  Активна молодь буде навчатися використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, спілкуватися з громадськими активістами та дізнаватися про те, як краще зберегти здоров’я (включаючи репродуктивне) під час тематичних зустрічей з медичними експертами. Дівчата будуть самостійно вести блог клубу та, таким чином, спілкуватися онлайн з однолітками, візьмуть участь у фотовиставці, присвяченій здоровому способу життя та зможуть відвідувати недільну школу здоров’я при бібліотеці, в тому числі й майстер-класи з танців, йоги, пілатесу та основ самооборони.  

Така розмаїта робота стане можливою завдяки фінансовій підтримці «Бібліомосту». Бібліотека за умовами конкурсу сподівається отримати цілий комплекс мультимедійного обладнання, яке допоможе підняти на вищий щабель діяльність книгозбірні з популяризації здорового способу життя і поширення знань про збереження здоров’я в громаді.

Джерело інформації: