На виставці «Володимир Сосюра: «Мої дні, мов хрести» представлені найвідоміші твори письменника: поема «Мазепа», роман «Третя рота», лірична поезія. Серед інших особливу увагу привертають два видання. Це збірка «Розстріляне безсмертя», до якої увійшли поетичні твори 20-30 років XX ст., що у радянські часи піддавалися цензурі і навіть заборонялися. Книга поезій «Щоб сади шуміли», видана ще за життя Сосюри у 1947 році, колись належала відомому херсонському поетові Леоніду Кулішу і була подарована бібліотеці його спадкоємцями.
На виставці «Василь Стус: «Я винен тим, що українець» читачі знайдуть низку поетичних збірок: «Круговерть», «Зимові дерева», «Веселий цвинтар», «Палімпсест», «Час творчості», які представляють не лише різні етапи творчих шукань, а й вершинні здобутки письменника у різних жанрах.
Виставка під назвою «Яр Славутич: «Я ваш навіки, степові широти» містить три книжки, що вийшли у видавництві «Дніпро» до 80- річчя поета - «Січеславський збірник», «Запорізький збірник», «Херсонський збірник». До видання «Поетика Яра Славутича» увійшли дослідження й статті про талановитого українського поета, професора Альбертського університету в Канаді, що засвідчують його активність як письменника, науковця й національного діяча.
Збірка віршів «Камінець із батькової хати» включає твори різних років, які пов'язані зі спогадами дитинства, а також з рідною Херсонщиною. Це видання призначено насамперед учнівській молоді, а також усім тим, хто цікавиться рідним словом.
Виставки із циклу «Штрих до портрета», з якими відділ міського абонемента буде знайомити читачів протягом 2013 року, адресовані старшокласникам, студентам, викладачам – всім , хто прагне більше дізнатися про життєві випробування і творчі звершення письменників, чиї імена вписані в історію літератури.