календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

"Весняна зустріч" у молодіжній літературній кав'ярні "ЛітTERRA"

02.04.2012

 Весна у Херсоні розпочалася з "Весняної зустрічі" у молодіжній літературній кав'ярні "ЛітTERRA". 29 березня у читальній залі книгозбірні панував піднесений, життєстверджуючий настрій. 

У рубриці "Візитівка" завсідники познайомилися з фотоклубом "Група А", який вже протягом двох років підтримує творчі зв'язки з  "ЛітTERRA". Керівник фотоклубу - Ігор Бойченко - розповів про досягнення клубу й запропонував присутнім взяти участь у літературному конкурсі експромтів "Фотопоезія".

А кримський письменник-фантаст Валерій Верховський запропонував ще один конкурс: необхідно було дати назву новому конкурсу україномовної наукової фантастики. 

Завсідники кав'ярні  Іван Раскостов та Станіслав Бородашкін подарували прекрасній половині "ЛітTERRA" чудові пісні та гарний настрій.

Про жінок-лиходійок у літературі та кінематографі розповіла завідуюча відділом міського абонемента Галина Таворська у традиційній "Книжці до кави".  

А в рубриці "Цікаво про каву", яку веде господиня кав'ярні Юлія Коваль, присутні поринули у світ паризьких кав'ярень завдяки чудовому відеоролику "French roast".

Творчий автограф публіці представив студент ХДАУ Микола Золотарьов. Поезія хлопця, сповнена глибоким філософським змістом, гармонійно поєднувалася з авторською музикою.

Була й постійна рубрика "Читання по колу", темою якої стали "Мої улюблені рядки". До "читаючого" столу долучилися всі бажаючі, а дехто із завсідників вразив присутніх своєю акторською грою та майстерністю.

Безперечно, справжнім подарунком став виступ арт-групи "5-й елемент". Хлопці й дівчата просто зачарували присутніх своїм неперевершеним виконанням улюблених пісень.

Підводячи підсумки літературного конкурсу, журі у складі Василя Загороднюка, Валерія Верховського та Ігоря Бойченка зазначило, що початок весни позитивно вплинув на активність "літтерріанців" - робіт було дійсно багато. Переможницею конкурсу від фотоклубу "Група А" стала Аліса Тютюнник, яка отримала у подарунок професійну фотосесію. А конкурс від Валерія Верховського виграла арт-група "5-й елемент", отримавши на згадку книгу "Ера електрики".

Художник Олександр Тепляков, як завжди, порадував дружніми шаржами, а Василь Загороднюк зачитав свою оду для жіночої половини "населення" літературної території.

Цього разу гості дегустували запашну каву з бразильським темпераментом від La Semeuse та десерт з кавовим присмаком від ресторану "Ілорі".

За словами завсідників, весна дійсно почалася з "Весняної зустрічі" у молодіжній літературній кав'ярні "ЛітTERRA", подарувавши піднесення, поетичний настрій та натхнення.