У межах нового проекту «Проблемне питання» працівниками відділу міського абонемента було проведено перше ток-шоу під назвою «Онлайн ігри. Що наше життя? Гра?».
До його підготовки бібліотекарі поставилися дуже сумлінно: за допомогою фрагментів з наукових програм, новин та різноманітних розважальних відеороликів вони аргументували протилежні оцінки захоплення, яке підкорило мільйони дітей і дорослих в усьому світі.
|
|
На ток-шоу учні десятого класу Херсонського обласного ліцею з’ясували, що онлайн ігри позитивно впливають на розвиток розумових здібностей та абстрактного мислення людей незалежно від віку, сприяють формуванню корисних навичок: дотримання інструкцій, наполегливості у розв’язанні логічних задач.
З іншого боку, за допомогою бібліотекарів ліцеїсти виявили ряд негативних аспектів, властивих онлайн іграм: після багатогодинного сидіння за комп’ютером кожен гравець ризикує стати онлайн-залежним, «заробити» погіршення зору, атрофію м'язів та проблеми із серцево-судинною системою, втратити друзів й інтерес до реальності.
|
|
Крок за кроком підлітки прийшли до правильного висновку: грати в онлайн ігри можна, але треба па’мятати, що віртуальний вимір ніколи не замінить своєю барвистістю і повнотою реального спілкування і життя.