календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Про архітектурні дива і не тільки

23.01.2012

Після новорічно-різдвяних канікул розпочалися заняття в школах, а разом з ними відновила свою роботу культурологічна медіастудія «Мистецтво у просторі і часі».

Лише протягом минулого тижня відбулося декілька цікавих занять. Так, дев’ятикласники ЗНЗ № 54 познайомилися із розвитком європейського мистецтва, починаючи із Давньої Греції та Риму і до соборів романського та  готичного стилю на відеомистецькій презентації «Від античності до Середньовіччя» із циклу «Великі європейські стилі»; учні  10-Б класу ЗНЗ № 1 відкрили для себе глибину та історичну сутність українського театру корифеїв під час презентації «Світові обрії українського театру»;  дев’ятикласникам гімназії №20 відеопрезентація «Життя і правди кадри» навела приклади жанрового розмаїття світового кіномистецтва. 

Але найцікавіша зустріч відбулася 18 січня, коли культурологічна медіастудія вперше завітала до ЗНЗ № 45. Творча співпраця з чудовими вчителями цієї школи Людмилою Артемівною Куліш, Катериною Павлівною Дергачовою та їхніми учнями розпочалася з відеопрезентації «Натхненний подих епох. Архітектура» в 9-Б класі.

Саме архітектуру називають матір’ю всіх видів мистецтв, що починає свій відлік з появи людства, тож було логічно починати знайомство саме з цього виду мистецтва. Учні згадали про сім чудес античного світу, дізналися про новітні архітектурні чудеса, побачили відеоматеріал та почули цікаві розповіді про всі види архітектурних споруд.

  З містом майбутнього та проектами архітектурних конструкцій, які полегшуватимуть життя кожної людини вже у найближчі десятиріччя учнів 7-А класу познайомила відеопрезентація «Архітектура: минуле та майбутнє». 

І вчителі, і школярі одержали задоволення від цікавої та корисної інтерактивної форми подачі матеріалу. Вони виявили бажання продовжити спільну роботу з відділом мистецтв і за межами медіастудії.

Отже, є ідеї, творчі проекти і задуми. Будемо співпрацювати!