календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

"Неформатна кав'ярня". Дубль ІІ

24.11.2011

Остання осіння зустріч у  молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA" була веселою, цікавою та неформатною. Організатори вирішили підтримати рок-хвилю, що панувала у Херсоні протягом листопада, і темою зустрічі обрали рок-музику.

Неформатним було все: від вигляду господині кав'ярні та ведучої рубрики "Музика до кави" до музичного супроводу зустрічі. Завсідники  "ЛіTERRA" теж підхопили цей настрій та ідею рок-look.

Спеціальним гостем став письменник-фантаст Валерій Верховський, який приїхав до нас з сонячного та теплого Криму. Він представив публіці свою нову книжку "Ера електрики". Молоді літератори познайомилися зі збіркою, дізналися про складний шлях, який мусить пройти письменник від свого рукопису до друкованої книги. Хтось цікавився видавництвами, а хтось просив порад щодо читання фантастичних творів.

У новій рубриці "Музика до кави" як завжди експресивна та неперевершена пані Галина Таворська познайомила присутніх з основними віхами в історії розвитку рок-музики. Рок-style  ведучої, цікаві факти та гарна музика - таке чудове поєднання нікого не залишилo байдужим.

Рубрика "Читання по колу" була теж неформатною: читали тексти улюблених рок-пісень, а дехто й власні переклади англомовних.

Не дивлячись на те, що запрошені музиканти не змогли завітати, літтеранці не нудьгували. Стас Бородашкін, Наталка Підкамінна та Павло Мельник заспівали  відому пісню гурту "Плач  Єремії" "Вона", а всі присутні із задоволенням  підспівували.

А господиня кав'ярні Юлія Коваль змусла присутніх стати свідками "Останньої історії про кохання" у постійній рубриці "Цікаво про каву".

Василь Загороднюк порадував веселим експромтом, присвяченим кримському гостю Валерію Верховському.

Поетеса Ольга Швець, організатор міжнародного фестивалю поезії  «Ан Т-Р-Акт» представила  публіці поетичний календар на 2012 рік та поділилася планами щодо проведення фестивалю наступного року.

Навіть пиття кави було неформатним: частування було солонкувате, а не солодке, як завжди.

Та й художник Олександр Тепляков був "неформатним" і порадував боді-артом, створеним для завсідниці Наталки Кудрявченко прямо за столиком  кав'ярні.

А ще були неспішні розмови, обговорення почутого та побаченого за філіжанкою запашної кави  та настрій у стилі рок.

 


X