календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Наталя Гурницька – українська письменниця, популярність до якої прийшла у 2014 році, після того, як у світ вийшов її дебютний роман – «Мелодія кави у тональності кардамону». Молода письменниця змогла довести, що український жіночий роман може бути не тільки ніжним та витонченим, але і набагато цікавішим, ніж романи іноземних авторів. Вона зуміла не просто розповісти красиві історії кохання, а й вкласти у кожну з них частинку своєї душі.

За словами самої Наталії, писати вона почала з самого раннього дитинства. Уже тоді, вона своїми дитячими карлючками, акуратно записувала казкові історії. А ще, читаючи казки, вона сама дописувала їм продовження. У школі та в університеті вона також продовжувала писати кумедні історії та давала їх читати своїм друзям.

Закінчивши школу, Наталя вирішила вступити на економічний факультет Львівського університету, але після того як вона написала твір на задану тему, члени приймальної комісії самі її знайшли та запропонували подати документи на факультет журналістики. Однак тоді Гурницька не поставилася до цієї пропозиції серйозно та все-таки вступила на економічний. Проте, у студентські роки вона не кинула писати свої історії, і саме з них поступово склався перший роман, після виходу якого Наталя Гурницька прокинулася знаменитою.

Далі були численні відгуки читачів, в яких йшлося про те, що роман авторки багатьом допоміг по-іншому подивитися на життя, вийти з кризи, пережити переломний момент у відносинах та почати рухатися далі. Це дало письменниці впевненості в тому, що вона все робить правильно та підштовхнуло до написання продовження історії. І сьогодні авторка представила вашій увазі вже три своїх книги, на сторінках яких розповідає про любов, відносини, зраду та відданість.
На теперішній час Наталія Гурницька продовжує працювати над створенням своїх нових творів, і вже дуже скоро читачам буде представлена ​​її наступна книга.

X