календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Між книгами та країнами: європейська одіссея

09.05.2024

День Європи — свято, яке відзначається 9 травня в Україні, Європейському Союзі та інших країнах з метою відзначення миру та єдності на європейському континенті. Працівники відділу соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім Б.А. Лавреньова запросили учнів ЗЗСО № 4 до  подорожі у світ книг та культури Європи завдяки  книжковій відеовиставці «Між книгами та країнами: європейська одіссея» на платформі ZOOM.

Присутні на заході старшокласники ознайомились ближче з деякими країнами Європи, їх історією, легендами та письменниками за допомогою книжок, які були представлені бібліотекарем.

Перший розділ  виставки «Греція - країна богів та міфів» представив  учням  книжки  про світ стародавньої Греції - колиски європейської цивілізації. Разом з книгами присутні вирушили у подорож до часів, коли Зевс панував над Олімпом, Геракл вершив свої подвиги, а Афіни були містом мудрості та мистецтва. Наступний розділ «Італія – чарівна скарбниця мистецтва» надав інформацію про країну, відому своєю неповторною красою, багатовіковою історією та вишуканим мистецтвом. Третій розділ книжкової виставки «Німеччина: спадщина та сучасність» ознайомив школярів з історією країни, де кожен куточок здається чарівним та легендарним.

Маємо надію, що ознайомлення з книжковою виставкою «Між книгами та країнами: європейська одіссея» залишиться в пам'яті присутніх на заході не лише як мандрівка між рядками, але й як сповнена відкриттів і натхнення зустріч з культурою та історією цього захопливого континенту.


X