календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Це важливий центр дозвілля, наукового і культурного обміну і збагачення. Місто дивує своєю архітектурою та величезним потенціалом в сфері популяризації культури. Надає широкі можливості для проведення заходів самих різних видів і масштабів. Архітектором цього чудо-проекту виступив Сантьяго Калатрава. Будівництво почалося в 1996 році. Місто мистецтв і наук побудований в осушеному руслі річки Турія і складається з наступних об'єктів:

Емісферік (L'Hemisfèric) - сферичний кінотеатр з технологіями IMAX, 3D і цифровий проекцією. Дивовижної краси будівля, яке виконує функцію кінотеатру. Це найбільший зал в Іспанії обладнаний трьома проекційними системами і увігнутим екраном на 900 метрів квадратних. Відкритий в 1998 році, Емісферік був першим в Місті мистецтв і наук будівлею, доступним для широкої публіки. Кінотеатр має овальну дах довжиною понад 100 метрів. Під куполом розташована велика сфера, де і знаходиться проекційна кімната.

  

Мусєєв де ліс Сьенсіес Прінсіпі Феліпе (El Museu de les Ciències Príncipe Felipe) - інтерактивний музей науки і техніки. Це освітній центр для популяризації науки, техніки і всього того, що стосується еволюції. Вся інформація подається в інтерактивній і цікавій формі. Основна мета музею - культивувати цікавість і критичне мислення, намагаючись здивувати і розважити публіку. І все це під гаслом «Заборонено не чіпати, не відчувати, не думати». Сьогодні музей став світовим лідером в області інтерактивних наук і самим відвідуваним центром в країні.

  

Океанографік (Oceanogràfic) - найбільший в Європі океанаріум. Океанографік - найбільший океанаріум в Європі. Він являє 45 тисяч тварин 500 різних видів, які містяться в 9 дворівневих акваріумах у вигляді веж. Причому кожна вежа представляє одну з головних екосистем планети. Також в океанографічному парку є дельфінарій, зона мангрових заростей і боліт, а також сад з більш ніж 80 видами рослин.

 

Палау де ліс Артс Рейна Софія (El Palau de les Arts Reina Sofía) - Палац мистецтв, що складається з 4 сцен, для проведення опери, балету, концертів, конференції і т.д. Відкрите в 2015 будівля Палацу мистецтв завершує ансамбль Міста. Тут об'єднуються дивовижні форми сучасної архітектури і багатовікові музичні традиції Валенсії. Всього тут 4 головних театральних майданчики: Головний зал на 1400 місць - в першу чергу призначений для опери, але придатний для балету й інших виконавських мистецтв. Зал маестро на 400 місць - спеціально спроектований для живих виступів невеликих музичних колективів. Палац оточений садами і водоймами де дуже приємно прогулюватися.

   

Умбракл (L'Umbracle) - футуристична оранжерея, яка виконує функції ботанічного саду і художньої галереї. Умбракл - це своєрідний футуристичний міський сад, що розкинувся на виставковій площі 175 тисяч метрів квадратних. Тут ви зможете насолодитися красою ставків, пішохідних доріжок, садів і сучасних скульптур. А з висоти якого можна спостерігати всю велич Міста наук і мистецтв. У садах Умбракл представлена рослинність середземноморського регіону Валенсії і тропічних країн .. Окремої згадки стоїть «Сад астрономії», де встановлено безліч цікавих інтерактивних експонатів.

 

Агора (Àgora) - багатофункціональний будинок, де можна проводити виставки, конференції, концерти, спортивні та розважальні заходи. Агора - одне з найновіших будівель Міста мистецтв і наук. Це універсальний простір для проведення найрізноманітніших заходів, будь то виставка, конференція, спектакль і навіть тенісний турнір.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X